previous arrow
next arrow
Slider

Jestem 45 letnią matką dwójki wspaniałych dzieci: 26 letniej Natalii i 17 letniego Emila.

Jestem nauczycielką Rei Ki tradycyjnej linii Usui Shiki Ryoho. Przez 16 lat zainicjowałam i przeszkoliłam ponad 300 praktyków Reiki, prowadząc warsztaty również za granicą. Ukończyłam także bioenergoterapie oraz chirurgie fantomową. 

Otrzymałam wiele inicjacji od wielkich Nauczycieli i Mistrzów Buddyzmu Tybetańskiego Diamentowej Drogi. Swoją wiedzę na temat duchowej rzeczywistości zgłębiałam także podczas ceremonii prowadzonych przez rdzennych szamanów. Od wielu lat organizuję koncerty mis i gongów w ośrodku rozwoju duchowego na Kaszubach, którego jestem właścicielką.

W pewnym momencie swojego życia, poczułam potrzebę wyprowadzenia się z miasta i zamieszkania wśród przyrody na Kaszubach, tworząc swoje nowe miejsce odosobnieniowe w drewnianym domku. Przechodząc przez różne doświadczenia, podjęłam decyzję o stworzeniu przestrzeni dla ludzi poszukujących prawdy o samym sobie. Przez ostatnie 10 lat zorganizowałam w tym miejscu wiele warsztatów Rei Ki, koncertów mis i gongów a także innych warsztatów i wykładów prowadzonych przez wyjątkowych i znanych nauczycieli. 

Moją pasją są dalekiej podróże, podczas których narodziła się we mnie nowa aktywność związana z filmowaniem i fotografią. 

W wolnym czasie zajmuję się ,,Handmade” w stylu szamańskim i ,,Boho”. Stworzyłam autorskie ,,Łapacze Marzeń”, które kreuję z intencją i intuicją pod daną osobę.