Autorskie ,,Łapacze Marzeń” – tworzone z intencją na zamówienie.

Według różnych starożytnych filozofii i fizyki kwantowej, wszystko co jest wokół nas ma swoją świadomość i własną energie. Tym samym przedmioty, którymi się otaczamy mogą mieć szkodliwy lub pozytywny wpływ na nasze życie i zdrowie. Żyjemy w oceanie energii, w którym wszystko wibruję na różnych poziomach częstotliwości.

Wychodząc na przeciw ludziom, którzy chcą zadbać o swoją przestrzeń energetyczną, zaczęłam tworzyć Łapacze Marzeń, które są starannie wykonywane z intencją i pozytywnymi życzeniami dla konkretnej osoby, aby mogła przyciągnąć upragnione marzenia do swojego życia.

Dzięki temu, dom zostaje nie tylko ozdobiony piękną dekoracją ale także pozytywną energią, która  promieniuję z przedmiotu i ma korzystne oddziaływanie na jej właściciela. 

Jeśli jesteś zainteresowany/a takim Łapaczem Marzeń, zapraszam do kontaktu e-mailowego: cornelia.grzemska@gmail.com. Potrzebuje takich informacji jak Twój ulubiony kolor oraz trzy konkretne marzenia (jeśli chcesz się nimi podzielić). Poproszę także o napisanie rozmiaru: średni(szerokość: ok. 16 cm, długość: ok. 47 cm) lub duży(szerokość: ok. 26 cm, długość ok. 65 cm). Łapacze Marzeń mogą być też dobrym pomysłem na prezent dla danej osoby np. z intencją zdrowia, powodzenia finansowego oraz miłości w związku.

Ceny:

Średni Łapacz Marzeń: 128 zł + koszt przesyłki

Duży Łapacz Marzeń: 158 zł + koszt przesyłki

*Czas wykonania ok. 1 tygodnia (w zależności od ilości zamówień)